Promocje

  

 

 

Monitoruje obecność gryzoni i sprawdza skuteczność akcji deratyzacyjnej.

NOWOŚĆ! GRYZONIE POD KONTROLĄ

Informacje ogólne:

Derat-monitoringPreparat bez substancji czynnej przeznaczony do monitorowania obecności gryzoni oraz jako przynęta do chwytaczy żywołownych.

Preparat zawiera w swoim składzie bardzo atrakcyjne dla gryzoni składniki pokarmowe i zapachowe, dzięki czemu zapewnia wysoką skuteczność wabienia gryzoni do chwytaczy żywołownych, jak również prostą kontrolę obecności tych szkodników w razie podejrzenia ich występowania lub potwierdzenia skuteczności przeprowadzonej akcji deratyzacyjnej. Idealny do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego w ramach ochrony przed szkodnikami zgodnie z wymaganiami HACCP.

Zawiera:

Wyselekcjonowane składniki pokarmowe i zapachowe skutecznie wabiące gryzonie.

Forma użytkowa:

Preparat w postaci zbożowo-woskowych krążków z otworem umożliwiającym mocowanie przynęty w sposób zapobiegający wynoszeniu jej przez gryzonie poza miejsca monitorowane. Brak substancji gryzoniobójczych zapewnia bezpieczeństwo stosowania przy zachowaniu podstawowych zasad BHP.

Stosowanie:

  •  Monitorowanie obecności gryzoni

2-3 krążki preparatu umocować w karmniku deratyzacyjnym i sprawdzać, co kilka dni, stan przynęty. W przypadku zaobserwowania śladów aktywności gryzoni (ślady spożycia, zębów itp.) zaleca się zastosowanie preparatów gryzoniobójczych z linii Toxan®, Derat® lub Atrax®.

  • Wabienie do żywołownych chwytaczy gryzoni

Stosować 1 krążek preparatu jako przynętę. Przynętę umieszczać w sposób uniemożliwiający gryzoniom dostęp do preparatu spoza chwytacza („wykradnięcie przynęty”). Stan chwytaczy sprawdzać codziennie.

Dostępne opakowania:

JEDNOSTKOWE
ZBIORCZE
Wiaderko – 1 kg
1 sztuka

 

Karta charakterystyki:

www.fregata.gda.pl/files/165/119/137/derat-monitoring.pdf