• Ochrona roślin

  Funaben Plus

 • Gryzoniobójcze

  baner02 Atrax

 • Owadobójcze

  baner-sektosepSektosep

 • Black-out

  baner05Black-out

Preparat gryzoniobójczy w postaci krążków woskowych przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy. Praktyczny i skuteczny.

NOWOŚĆ!!! WYGODNY SPOSÓB WALKI Z GRYZONIAMI !!!

Informacje ogólne:

rodentox-extraPreparat gryzoniobójczy w postaci krążków woskowych przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy. Odporne na wilgoć krążki do wykładania w budynkach, wokół budynków, w obiektach inwentarskich, w parkach, na boiskach, kortach tenisowych, kempingach i w innych miejscach użyteczności publicznej oraz na wysypiskach śmieci.

Postać zwartego krążka umożliwia szybką identyfikację gatunku występujących gryzoni oraz stopnia ich aktywności. Każdy krążek posiada praktyczny i wygodny w użyciu drucik-zawieszkę ułatwiający jego mocowanie.

Substancja czynna:

 • 0,075 % warfaryny (antykoagulant wielodawkowy I generacji)

Zawiera również:

 • silnie gorzką substancję zniechęcającą do spożycia przez ludzi

Forma użytkowa:

Gotowa do wyłożenia przynęta w postaci krążków woskowych z wygodną w użyciu zawieszką.

Stosowanie:

Preparat należy wykładać w miejscach gdzie zaobserwowano ślady aktywności gryzoni (świeże ślady zębów, odchody), w miejscach żerowania, na drogach przebiegu oraz wewnątrz i w pobliżu ich kryjówek.  Preparat wykładać do zaplombowanych i bezpiecznych pudełek na przynęty (karmniki), w  ilości 1 - 2 krążki na  jeden punkt.

Gryzonie zaczynają padaćpo 4-6 dniach od spożycia trutki.

Spożycie preparatu należy systematycznie monitorować i w razie potrzeby uzupełniać do momentu całkowitego zaprzestania pobierania go przez gryzonie.

Dostępne opakowania:

JEDNOSTKOWE

ZBIORCZE

320 g (4 krążki po 80 g)

12 sztuk

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

pdfSDS_RODENTOX_EXTRA_-_06_2012.pdf172.67 KB